Pavisam vienkārši par ūdeni

Līdzīgie raksti

Удары по печени

Когда прихватывает сердце или просто случилось расстройство желудка, мы лихорадочно думаем, как проблему решить. Потому что ощущаем вполне конкретные сигналы бедствия.

Храпеть не вредно?

Ваш громкий храп давно уже достал всех: родных, друзей и даже людей, которым «посчастливилось» жить в соседней квартире? Но это полбеды. Если вы сами просыпаетесь от собственного храпа...

Играй, гормон!

Гормоны не случайно называют «ключом» к хорошему самочувствию. У каждой клетки нашего организма есть рецептор, который активируется только определённым типом гормонов.
Ūdens ir galvenā organisma sastāvdaļa, tas nodrošina daudzas dzīvībai svarīgas funkcijas. Ūdens jau izsenis ir bijis viens no būtiskākajiem dzīvības avotiem, tas ir neizbēgams cilvēces virzības, attīstības un progresa veicinātājs. Jau skolā mums mācīja par to, ka ūdens aizņem lielāko daļu mūsu organisma (70%!), turklāt tas nodrošina dzīvībai nepieciešamos procesus.
Uztura speciālisti iesaka dienā izdzert vismaz 8 glāzes ar ūdeni. Taču – pie fiziskām aktivitātēm šis daudzums ir jāpalielina 2 reizes, atceroties, ka svarīgi ir dzert ne tikai slodzes laikā, bet arī pirms un pēc tās!
е-mail: info @ nugabest.lv  |   |  saloni

Uzrakstīt vēstuli

Visi laukumi obligāti ir jāaizpilda
Paldies, Jūsu ziņojums veiksmīgi nosūtīts

Служебный вход